TOGO RR800 Motosiklet Özellikleri | 4 Silindirli Çinli Motor - SBK MOTOR
TOGO RR800 Motosiklet Özellikleri | 4 Silindirli Çinli Motor - SBK MOTOR
Motobike Fuarında Tanıtılan TOGO RR800 Motosikletinin Özellikleri, Fiyatı, Top speed, Ne zaman Satışa çıkacak gibi sorulan yanıtını veriyoruz.

TOGO RR800 Motosiklet Özellikleri | 4 Silindirli Çinli Motor

TOGO MOTORCYCLE'un yeni modeli olan TOGO RR800, motorseverler için heyecan verici özelliklere sahip bir motosiklet olarak öne çıkıyor. İşte bu yeni modelin dikkat çeken özellikleri:

Güçlü Performans: TOGO RR800, 116 beygir gücüne sahip olan güçlü bir motor ile donatılmıştır. Aynı zamanda 86Nm tork üretir, bu da hızlı ve dinamik bir sürüş deneyimi sunar.

Motor Teknolojisi: 4 silindirli ve 16 supaplı motora sahip TOGO RR800, yüksek performans ve güvenilirlik sunar. Su soğutmalı olması, motorun optimal sıcaklıkta çalışmasını sağlar ve uzun ömürlü bir performansı garanti eder.

Yakıt Verimliliği ve Kapasite: 17 litrelik yakıt deposuyla donatılmış TOGO RR800, uzun yolculuklar için ideal bir yakıt kapasitesine sahiptir. Ayrıca 5.5 litrelik 100 kilometre yakıt tüketimiyle ekonomik bir sürüş sağlar.

Fren Sistemi: Ön frenlerde çift disk sistemi bulunan TOGO RR800, 216 kilogramlık ağırlığına rağmen etkili bir fren performansı sunar. ABS fren sistemi, sürüş güvenliğini artırır ve ani duruşlarda kontrolü sağlar.

Teknolojik Donanımlar: TOGO RR800, modern teknolojik özelliklerle donatılmıştır. Power shifter vites sistemi, sürüşü daha keyifli hale getirirken, TFT ekranı sürücüye bilgiyi net ve anlaşılır bir şekilde sunar. Ayrıca ön tarafta bulunan yol kayıt kamerası, sürüş anlarını kaydetmek ve güvenliği artırmak için kullanılır. Sony marka kamerası ile yüksek çözünürlüklü görüntüler elde edilir.

Fiyat ve Sunulma: TOGO RR800, sunduğu özelliklerle dikkat çekerken, 550.000 TL gibi rekabetçi bir fiyatla sunulmaktadır. Bu fiyat, yüksek performans ve teknolojiyi daha erişilebilir kılarak geniş bir motosiklet tutkun kitlesine hitap etmektedir.

2024 TOGO RR800 Motosiklet Özellikleri

Özellik Değer
Motor Hacmi800cc
Beygir Gücü116hp
Tork86nm
Silindir / Subap Sayısı4 Silindir 16 Subap
Yakıt Kapasitesi / Tüketimi17 Litre / 5.5 L/100km
Fren SistemiÖn Çift Disk Arka Tek Disk ABS
Ağırlık216 kg
Soğutma SistemiSu Soğutma
Vites SistemiPower shifter
EkranTFT Ekran
KameraÖn Yol Kayıt Kamerası (Sony)
Fiyat550.000TL

İşte En Çok Sorulan Sorular

1. TOGO RR800 hangi ülkenin malıdır?

TOGO RR800, Çin malı bir motosiklettir.

2. TOGO RR800'nin fiyatı nedir?

TOGO RR800'nin fiyatı 550.000 TL'dir.

3. TOGO RR800'nin maksimum hızı nedir?

TOGO RR800'nin maksimum hızı 260 km/saattir.

4. TOGO RR800 ne zaman piyasaya sürülecek?

TOGO RR800, yakın zamanda ülkemizde satışa sunulacaktır. Kesin bir tarih henüz belirlenmemiştir, ancak lansman için hazırlıklar devam etmektedir.2024 Motobike Fuarında CF MOTO Yeni Modelleri Tanıtıldı | 450NK, 450MT, 450CL-C, 800NK

2024 Motobike fuarında eski ve yeni markalarla birlikte yeniliklere yetişemiyor olduk. Bu seneki fuara gelmeye tenezzül bile etmeyen sanırım paraya doyan, biz zaten satıyoruz bu ülkede diyerek fuara katılmayan markaların yanı sıra hem ülkemizde güzel satış rakamları elde edip hem de fuara gelip bakın biz yesyeni modellerle bu ülkede güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz diyen markalarla dolu. Bu markalardan biri de özellikle son yıllarda her sene üstüne koya koya giden CF Moto oldu…

2024 Motobike fuarında eski ve yeni markalarla birlikte yeniliklere yetişemiyor olduk. Bu seneki fuara gelmeye tenezzül bile etmeyen sanırım paraya doyan, biz zaten satıyoruz bu ülkede diyerek fuara katılmayan markaların yanı sıra hem ülkemizde güzel satış rakamları elde edip hem de fuara gelip bakın biz yesyeni modellerle bu ülkede güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz diyen markalarla dolu. Bu markalardan biri de özellikle son yıllarda her sene üstüne koya koya giden CF Moto oldu…

CF Moto, 2023 Kasım'da İtalya'nın Milano şehrinde yapılan EICMA' da da vardı. Bu fuarda yeni modellerini tanıtmasıyla birlikte Avrupa'da dahi gözde markalardan biri haline geldi. Burada tanıtılan modelleri gören ülkemiz insanları da merakla hangi model acaba ne zaman gelecek, fiyatı ne kadar olacak gibi sorularla CF Moto'dan gelecek olan haberleri bekler oldu. Özellikle bizlere de gelen mesajların nerdeyse 3'te 1'i CF Moto'nun yeni modelleriyle alakalı. 450MT ne zaman gelecek?, 450NK geldi mi?, 800NK nasıl alabilirim?, 450CL-C ne zaman gelir, merakla bekliyoruz gibi sorular mesaj kutularımızı doldurdu.

İşte 2024 Motobike Fuarında tanıtılan CF Moto modelleri:

-CF Moto 450NK, CF Moto 800NK, CF Moto 450CL-C, CF Moto 450MT


CF Moto 450CL-C Cruiser Motosiklet

Ülkemizde cruiser ve chopper motosikletlere olan ilgi oldukça fazla olmasına rağmen çok fazla çeşit ve model maalesef bulunmuyor. Özellikle düşük ve orta cc hacimde bu tarz motosikletler ülkemizde ne yazık ki uzun zamandır satılmıyor. Eskiden Çinli Mondial tarzı markalar getirirken şimdi o markalar bile getirmiyor. Ama CF Moto buradaki boşluğu iyi görüp, ülkemizde hali hazırda satışta olan ve Avrupa'da da yüksek satış rakamları elde eden 450SR modelinin kendini kanıtlamış motor bloğunu kullanarak bir Cruiser modeli tasarladı ve satışa sundu. 450CL-C modelinde kullanılan bu blok tabiki farklı yazılımlar ve ayarlamalarla bir cruiser geleneği olan yüksek torklu bir hale getirildi. Tabiki 450SR gibi yüksek top speedlere ulaşamayacak olsa da yüksek torku ve 43hp gücüyle kullanıcısını oldukça tatmin edeceği kesin.

450SR' daki kaliteyi, donanımı ve sürüşü düşündüğümüzde bu motosiklet de çok sevilen bir model olacağı kesin gözüküyor. 450SR' da yüksek hızlarda bile titreşim hissettirmeyen bir kalite mevcut. Sanki 250SR' la aynı marka değillermiş gibi aralarında sadece cc ve güç farkı yok her şeyi farklı… Bu model de kaliteli ve uzun ömürlü bir motosiklet olacaktır…

CF Moto 450CL-C Ne Zaman Gelecek?

Bu yılın sonunda ya da 2025 yılının en geç Mayıs ayı gibi getirilmesi planlanıyor. CF Moto' nun özellikle bu modeli merakla beklenen modellerden birisi.


CF Moto 450MT Adventure Motosiklet

Orta segmente yakın bir güç olan 45hp ile ülkemize gelecek olan CF Moto'nun 450MT modeli de aldığımız mesajlara ve geri dönüşlere baktığımızda merakla beklenen modellerden bir tanesi. Hem yol hem de arazi şartlarına uygun bir tasarım ve donanımla gelecek olan bu model CF Moto'nun ülkemizde A2 ehliyetle güzel bir adventure motosiklete binmek isteyen kullanıcılar için güzel bir seçenek olacak. 

CF Moto 450MT Adventure modelinin fiyat politikası ve motor hacmi göz önüne alındığında rakipsiz olacağını düşünüyoruz. Eğer yol için daha uygun olacak olan Honda NX500 modeli ülkemize güzel bir fiyatla gelecek olursa en büyük rakibinin bu motosiklet olacağını düşünüyoruz. 

Bu modelde yine 450SR bloğunun ek yazılımlar ve güncellemelerle kullanılmış olduğunu görüyoruz. Daha yüksek tork, daha düşük hp değeri ile top speed yerine ani güç için odaklanılmış bir motor bloğuna sahip olduğu açık ki böyle bir motosiklet tarzı için olması gereken de budur.

CF Moto yaptığı yenilikler ve modellerle gümbür gümbür geliyor diyebiliriz.

CF Moto 450MT Adventure Motosiklet Ne Zaman Gelecek?

Bu sene sonunda ya da önümüzdeki sene 2025 yılının en geç Mayıs ayında geleceği söyleniyor.

CF Moto 450MT Fiyatı?

320.000TL civarı bir fiyat öngörülüyor.


CF Moto 450NK Naked Motosiklet

CF Moto 450SR modelini tanıttıktan çok kısa bir süre sonra naked modeli olan 450NK modelini Çin'deki motosiklet etkinliğinde tanıtmıştı. Tüm markalarda olduğu gibi ülkemize tanıtımından hemen sonra gelmedi. Ama iyi haber şu ki ocak ayında ön siparişleri başlayan 450NK modeli önümüzdeki günlerde CF Moto bayilerinde satışta olacak.

CF Moto 450NK modeli, 450SR ile aynı motor bloğunu, aynı şaseyi kullanan kardeş bir model olmuş. Motor değerleri de aynı olan bu model satışta olduğu ülkelerde 500cc altındaki en iyi naked motor olarak tanıtılıyor. Yunanistan'da, Amerika'da ve Avrupa'da takip ettiğimiz yüksek abone sayılı kanalların incelemelerini göz önüne aldığımızda bu açıklamayı rahatlıkla yapabiliyoruz. 

SBKMOTOR olarak bizim de yakından ilgilendiğimiz olan bu modelin yurtdışındaki nerdeyse tüm motovloggerlarını takip ettik ve hiçbirinden kötü bir geri dönüt almadık. 15.000 km deneyimini aktaran bir vlogger sadece yağ ve yağ filtresi değişimi için servise uğradığını ve motoru sert kullandığını da ifade etti. 

CF Moto 450NK Fiyatı?

Bu modelde ayrıca 450SR'dan farklı olarak önde Brembo Kaliperler yerine J.Juan fren kaliperleri kullanılmış, ayrıca grenajlar da olmadığı için maliyet olarak daha düşük bir rakama tekabül eder ve ülkemizde de satış fiyatı ortalama 276.000TL civarı olur.

CF Moto 450NK Ne Zaman Gelecek?

Önümüzdeki en geç 2 ay içinde bayilerde olacak.


CF Moto 800NK Naked Motosiklet

800NK modeli bundan yaklaşık 2 yıl önce tanıtılan CF Moto'nun üst segment modellerinden birisi. 2 yıl önce tanıtılmasına rağmen hala ülkemizde satışa çıkmayan bu model hani kabak tadı mı verdi desem bilemedim artık gelse de baksak değil mi? :) Çok anlatmaya gerek yok ama genel olarak güzel bir motosiklet olacağı kesin ancak fiyatının yüksek olacağını ve insanların yüksek cc ve yüksek fiyat olmasından ötürü bu modele çok yöneleceğini düşünmüyoruz. 

İnsanların yönelmesi veya yönelmemesi o malın ne kadar iyi olduğunu veya olmadığını göstermez. Sonuçta başarı alkışla doğru orantılı değildir :) Bu modelde KTM 790 Duke bloğu var. Hani klon veya birebir motor bloğu değil. Direk KTM ile CF Moto' nun anlaşmalı ürettiği model olan 800NK modelinde, KTM 790 motor bloğu kullanılıyor. Üzerindeki donanımları vs düşündüğümüz zaman Honda gibi bir markanın etiketiyle gelecek olsa sanırım piyasayı alt üst edecek bir model olurdu :) Honda fuarlara katılmamaya, 1990 tasarımı gibi Hornet 750 gibi modeller çıkarmaya devam etsin. İnsanlar bayileri aradığında labali labali konuşmaya devam etsin. İnsanlarımız unutmaz…

CF Moto 800NK Fiyatı?

Henüz geliş tarihi net olmayan bu model şu an gelecek olsa 450.000-550.000TL arası bir fiyatla satışta olurdu.

CF Moto ülkemizde ucuz satılan bir model olduğu için midir bilemiyorum, hala insanların aklında soru işareti bırakıyor. Biz de bu durumu anlamıyoruz. Tabi distrübitör firma olan UMA'nın politikasının ne kadar motor satsak o kadar iyidir kafa yapısında olması sebebiyle de motosiklet maalesef prim yapmıyor ve insanlar bir nebze bu yüzden de uzak duruyor.

Ülkemizde ucuz satılmasını şöyle açıklayayım örneğin Avrupa'da 300NK ve CB300R modelleri arasında sadece 200 euro gibi bir fark var. Ülkemizde ucuz olmasının sebebi CF Moto modellerini demonte halde gönderiyor ve Aydın'da Uğur Motorlu Araçlar fabrikasında montajı yapılıyor. Neyse bu yazımızın sonuna gelelim. Buraya kadar okuyan değerli okuyucularımız sizleri seviyoruz.

2024 Motobike fuarından gelişmeleri kaçırmamak için bizleri takipte kalın.

Sağlıcakla…


Türkiye' nin Tek Motosiklet Fuarı Olan 2024 Motobike Motosiklet Fuarına Katılmayan Markalar!

Geçen sene 2023 yılında Türkiye'de motosiklet satış adetleri 1 milyonu buldu biliyorsunuz. Bu ve bunun gibi sebeplerden ve Türkiye'de motosiklet potansiyelinin artmasından dolayı birçok yeni firma ve Yeni marka Türkiye'ye bu sene giriş yaptı.

Geçen sene 2023 yılında Türkiye'de motosiklet satış adetleri 1 milyonu buldu biliyorsunuz. Bu ve bunun gibi sebeplerden ve Türkiye'de motosiklet potansiyelinin artmasından dolayı birçok yeni firma ve Yeni marka Türkiye'ye bu sene giriş yaptı. 

2024 Motobike fuarında olmayan markalar ise bu sene yine Honda ve Yamaha markası yok. Ayrıca Ducati ve Triumph markaları da yok ve Bajaj firmasını da göremedik. Bu sene katılmayan 5 tane firma var ama fuar, bu firmaların yerine ekstradan katılan yeni markalar ve yeni firmalarla dolu. Bu firmalar arasında Honda Motosikletin katılmaması biraz tuhaf oldu. Honda, Türkiye'nin en çok motosiklet satan markalarından bir tanesi. Çin sınıfı haricinde  birinci, Çinlileri de dahil edersek 5. sırada. Marka 90.000 adet satmış ama maalesef ki Türkiye'nin tek fuarı olan Motobike 2024' e katılmama kararı vermiş. Honda'nın mutlaka katılmaması için gerekli gerekçeleri vardır ama fuarda Honda'yı görmeyi isterdik. 

Bu sene fuarda tanıtılacak olan ve yeni giren modelleri sizlere aktaracağız. Örneğin Hyundai otomobil markasını Türkiye'ye getiren Kibar Holding, 2024 yılı itibariyle Türkiye motosiklet pazarına  da giriş yaptı. Zaten daha önce var olan 3 markayla ve ekstradan sonradan getirdiği 3 marka ile Toplamda 6 tane markayla Türkiye pazarına motosiklet markalarıyla giriş yapmış oldu. 

Fuardan gelecek yeni haberler ve gelişmeler için bizleri takipte kalın.

Sağlıcakla…


2024 Motobike Fuarında Aprilia RS457'nin Türkiye'ye Gelişi ve Fiyatı Belli Oldu!

Motobike Fuarında görücüye çıkan Aprilia RS457 Çift silindir, 270 derece krank açısına sahip svıı soğutmalı 47 beygir güç üreten motor bloğuyla rakiplerine üst sıralardan göz kırpıyor. Aprilia yetkililerinin açıklamaların göre RS457 Mayıs ayında teslimatlarına başlanmak üzere 300 adetle ülkemize geleceği duyuruldu.

2024 Motobike fuarında yapılan açıklamalara göre Aprilia RS457, Türkiye pazarında da satışa sunulacağı kesinleşti! Bu süpersport motosiklet, 450cc motor hacmiyle, 47hp güç ve 43Nm tork sunarak A2 ehliyet sınıfındaki en iyi performansı sunuyor. Ağırlığı 175kg olan bu model, önde Bybre 4 pistonlu fren kaliperleriye donatılmış çift 320mm disk ve arkada 220mm disk frenleriyle de iyi bir frenleme performansı sunacağı kesin gözüküyor. Sele yüksekliği 81cm olan RS457, rakipleriyle aynı lastik ölçüleriyle geliyor. Ön 110/70-17 ve arka 150/60-17 . Tam LED aydınlatması ve 270 derece krank açısına sahip, sıvı soğutmalı motoruyla modern bir tasarıma sahip olan bu motosiklet, A2 ehliyet sınıfının sınırlarında, süpersport segmentinde rakiplerinden daha güçlü motor bloğuyla iddialı bir seçenek sunuyor.

Aprilia RS457'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, 230km/saat gibi etkileyici bir maksimum hıza ulaşabilmesidir. Ayrıca çift silindirli ve 8 subaplı motoru, performansı ve verimliliği artırıyor ve güzel bir egsoz sesi sağlıyor.

2024 Aprilia RS457 Türkiye' ye Ne Zaman Gelecek?

Motobike fuarında Aprilia yetkililerinin açıklamalarına göre ön siparişlere açılan bu modelin, 2024 Mayıs ayı itibariyle teslimatlarının gerçekleşeceğini ön görüyorlar.

2024 Aprilia RS457 Fiyatı Ne Kadar?

2024 Türkiye Motobike Motosiklet Fuarı'nda tanıtılan RS457, 359.000 TL gibi rekabetçi bir fiyatla ön siparişlere açıldı. 

Lansman fiyatıyla büyük ilgi görecek olan bu model, Türkiye'ye bu yıl toplam  300 adetle  sınırlı sayıda getirilecek. A2 ehliyete sahip kullanıcılar için, rakiplerinden uygun fiyatıyla üst düzey performans ve stilin erişilebilir olduğu bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Bu yüzden, RS457'nin Türkiye'aye gelişi, rakipleri olan CF Moto 450SR, KTM RC390 ve Kawasaki Ninja 400 gibi modelleri korkuturken, orta segment motosiklet arayanlar için güzel bir seçenek olacak gibi duruyor.

Sağlıcakla…

Benzer İçerikler

Markalarımız

 • CF Moto
 • Honda
 • Yamaha
 • Bajaj
 • Volta
 • RKS
 • Genel
 • Kimdir?

En Son Paylaşılan Bloglar

En Güçlü Motosikletler

 • Kawasaki Ninja H2R
 • Ducati Panigale V4 R
 • Ducati Superleggera V4
 • Honda CBR1000RR-R
 • APRILIA RSV4
 • Ducati Panigale V4
 • Ducati Panigale V4 S
 • Ducati Panigale V4 SP2
 • Kawasaki Ninja ZX-10R
 • BMW M 1000 RR
 • Kawasaki Ninja ZX-10RR
 • BMW S 1000 RR
 • BMW M 1000 R
 • MV AGUSTA RUSH 1000
 • Ducati Street Fighter V4

Motosiklet Markaları

 • Aprilia Motosiklet Markası
 • ARORA Motosiklet Markası
 • Bajaj Motosiklet Markası
 • Barossa Motosiklet Markası
 • BENDA Motosiklet Markası
 • Benelli Motosiklet Markası
 • BMW Motosiklet Markası
 • CF MOTO Motosiklet Markası
 • Ducati Motosiklet Markası
 • F.B Mondial Motosiklet Markası
 • Falcon Motosiklet Markası
 • Harley Davidson Motosiklet Markası
 • HERO Motosiklet Markası
 • HONDA Motosiklet Markası
 • Husqvarna Motosiklet Markası

CF Moto


Honda

Volta

Haber

Yardıma mı
İhtiyacın Var?

Stmotora derdini anlatarak derman bulabilirsin.

İletişime Geç